<< lista produktów Linitherm

www.linitherm.pl, : Linzmeier Linitherm UniwersalPoliuretan linitherm izoluje lepiejInstrukcja montażu systemu płyt Linitherm

Ocieplanie Poddaszy: Linzmeier - Linitherm Uniwersal

Linzmeier - Linitherm Uniwersal

LINTHERM Uniwersalne płyty izolacyjne

Obniżają koszty,poprawiają warunki klimatyczne w pomieszczeniu i przyczyniają się w istotny sposób do ochrony naszego środowiska.

Cienkie płyty zapewniają grubą izolację!
Optymalna wszędzie tam, gdzie pożądana jest maksymalna izolacja cieplna przy niewielkich wysokościach montażu.

Dostępna przy wielu różnych grubościach i wersjach krawędzi.

Zależnie od wyboru, z izolacją paroszczelną lub bez.

Sprawdzona izolacja cieplna także dla chłodni, fasad, itd.

Łatwe przycinanie i układanie.

Pozytywne właściwości biologiczne: Pianka twarda PUR/PIR nie zawiera FCKW, HFCKW, formaldehydu i włókien.

Dodatni bilans ekologiczny.

Oszczędzanie energii to najlepszy sposób odciążenia ŚrodowiskaPrzy pomocy uniwersalnych płyt izolacyjnych LINITHERM można wreszcie wypełnić ostatnie szczeliny w izolacji cieplnej: Wszędzie tam, gdzie przy niewielkich grubościach (ok. 14 mm) potrzebna jest dobra izolacja


pod posadzkę i ogrzewanie podłogowe, najwyższego stropu kondygnacji, we wnękach na grzejniki, itdStabilne ciśnieniowo płyty izolacyjne z folią aluminiową z malarską powłoką ochronną z obu stron. Uzyskują Państwo jednocześnie zintegrowaną izolację paroszczelną i efektywną izolację cieplną λD= 0,024 W/(mK).


Z izolacją paroszczelną lub bez. Poza tym można znacznie poprawić warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Płyty izolacyjne cechuje stabilność przy nacisku i stabilność kształtu. Są lekkie, poręczne i przy minimalnymdo dachu płaskiego, izolacji rdzeniowej, najwyższego stropu kondygnacji i pod posadzkę.


Rozwiązanie umożliwiające dyfuzję z obustronną powłoką z wełny mineralnej. W razie potrzeby otrzymują Państwo izolację pozwalającą na dyfuzję lub wykorzystują już istniejącą izolację paroszczelną. Element ten łączy dobre para- metry izolacji, λD = 0,028 lub 0,030 W/(mK), z dużą wytrzymałoŚcią na nacisk.

użyciu pomocy montażowych można je szybko układaç przyczepiając. Do przycinania wystarcza już zwykła piła. Biologicznie pozytywne: PUR/PIR nie zawiera FCKW, HFCKW, formaldehydu i włókien.
zwłaszcza pod posadzkę
Wytrzymała na nacisk płyta izolacyjna, λD = 0,030 W/(mK), przeznaczona jest specjalnie do stosowania pod posadzką.
Engine: WDesign v3.01