<< lista produktów Linitherm

www.linitherm.pl, : Linzmeier Linitherm PGFPoliuretan linitherm izoluje lepiejInstrukcja montażu systemu płyt Linitherm

Ocieplanie Podłóg: Linzmeier - Linitherm PGF

Linzmeier - Linitherm PGF

Pewny grunt pod nogami, chłodna kalkulacja – suchy jastrych LINI- THERM z największymi zaletami
Suchy jastrych LINITHERM do maksymalnej izolacji cieplnej i akustycznej. Minimalna wysokość zabudowy, wysoka wytrzymałość, łatwe i szybkie układanie.


Pewna izolacja… Jednolita izolacja dużych powierzchni Ze specjalnymi połączeniami krawędziowymi Materiał ekologiczny

…szybkie układanie…

Łatwa obróbka dzięki poręcznym formatom i niewielkiej wadze

Układanie bez mostków cieplnych Jednolita powierzchnia …można chodzić zaraz po położeniu…

Bez czekania i suszenia Wysoka wytrzymałość, Stabilność

Suchy jastrych LINITHERM PGF stanowi idealną izolację cieplną pod każdą podłogą.

LINITHERM PGF nadaje się doskonale jak podkład do wszystkich dostępnych podłóg, w tym również do glazury. Gwarantuje ciepłą i trwałą podłogę. Stabilność kształtu, z wysoką twardością powierzchni i wysoką wytrzymałością mechaniczną. Wytrzymuje nacisk kółek krzeseł przez co nadaje się również do nowoczesnych biur.

Niewielka wysokość zabudowy – zwiększenie powierzchni mieszkalnej. Niewielka przewodność cieplna (WLS 024) pianki twardej PUR/PIR pozwala uzyskiwać minimalne wysokości zabudowy. Duża zaleta w nowym budownictwie, jak również przy remontach starych budynków, gdzie liczy się każdy milimetr. Jednak przede wszystkim: Podłoga jest wytrzymała na obciążenia zaraz po montażu. Bez brudu i wody w domu, bez czekania, bez suszenia, jak w przypadku jastrychu mokrego.Szybkie i łatwe układanie.
Wygodne i poręczne płyty o formacie 1235 x 635 mm może bez problemu układać tylko jedna osoba.
Felc zapewnia pewne i precyzyjne połączenie.
Elementy jastrychu suchego LINITHERM PGF przykleja się na zakładkę i przykręca wkrętami lub zszywkami.

LINITHERM PGF jest jastrychem suchym idealnym do położenia pod parkiet, wykładziny podłogowe PCW, wykładziny tekstylne i glazurę. Można go zastosować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, w szpitalach i hotelach. Element jastrychu suchego LINITHERM PGF zapewniający najwyższe wartości izolacji od gruntu i nieogrzewanych pomieszczeń. Rdzeń izolacji: pianka twarda PUR/PIR Warstwa kryjąca: płyta gipsowo-włóknowa grubość 18 mm Łączenie krawędzi: pianka twarda PUR/PIR bez felcu, płyta gipsowo-kartonowa z łączeniem zakładkowym


Jastrych suchy LINITHERM MSP N+F, przyjemne zalety krok po kroku.

Elementy jastrychu suchego LINITHERM MSP N+F można stosować na stropy z elementów litych jak i na stropy drewniane belkowe, zarówno w budownictwie nowym, jak i w remontach starych budynków. Stosując miekkie płyty o doskonałych parametrach izolacji akustycznej, możesz oszczędzić mieszkańcom na niższych kondygnacjach słuchania przenikających odgłosów, np. stawiania kroków lub przesuwania krzesła.

LINITHERM MSP N+F zwiększa parametry akustyczne w antresolch. Rdzeń izolacji: płyta izolacyjna z wełny mineralnej Warstwa kryjąca: płyta wiórowa V100/E1, grubość 19 mm Łączenie krawędzi: płyta izolacyjna z wełny mineralnej z obwodowym frezem ząbkowanym, płyta wiórowa z łączeniem zakładkowym.

Jastrych suchy LINITHERM PSP N+F, tak zaoszczędzisz na kosztach energii.

LINITHERM PSP N+F spełnia wszystkie wymogi idealnego jastrychu: skuteczna izolacja cieplna przy minimalnych wysokościach zabudowy. Ciepła, trwała na lata podłoga, która nie będzie osiadać ani kurczyć się, lecz przez lata zapewni przytulny klimat mieszkania.

LINITHERM PSP N+F jest ciepły, szybko się układa i wytrzymuje duże obciążenia. Poręczną w trzymaniu, precyzyjnie obrobioną płytę o formacie 1020 x 925 mm może bez problemu układać tylko jedna osoba. Podłogę można układać bezpośrednio po ułożeniu jastrychu, będzie stanowiła mocne podłoże pod meble.
Przykłady Struktury podłogi:
LINITHERM PGF na deskowaniu i paroizolacji


LINITHERM PSP N+F na betonie


LINITHERM PSP N+F na deskowaniu i paroizolacji z okładziną dolną.Engine: WDesign v3.01